עו”ד מיטל אמסטר

מיטל אמסטר הנה עו”ד מזה למעלה מ-17 שנה והיא בעלת נסיון רב בתחום הליטיגציה המסחרית והמנהלית.

בכלל זה עוסקת מיטל במגוון רחב של סכסוכים אזרחיים-מסחריים ומטפלת בתביעות גדולות ומורכבות לרבות בתחום דיני החברות, נדל”ן וסכסוכים בין קבלנים ויזמים, קניין רוחני, הגנת הצרכן, בוררויות. כמו כן, מייצגת מיטל רשויות ותאגידים בכל שלבי ההתדיינות בין היתר במסגרת עתירות לבג”צ ועתירות מינהליות.

מיטל מתמחה גם כן בתחום משפט העבודה הקיבוצי והפרטי בדגש על ייצוג מעסיקים, ובתוך כך מעניקה ייעוץ שוטף לגופים עסקיים ומייצגת את לקוחות המשרד בניהול ההליכים בבתי הדין לעבודה.

מיטל בעלת התמחות מיוחדת בתחום התובענות הייצוגיות, אותה צברה במסגרת ייצוגן של חברות וגופים שונים אשר נתבעו בתיקים ייצוגיים רבים ביותר. בין היתר, הודות לידע המקצועי הנרחב אשר צברה ובזכות בחשיבה יצירתית מעבר לקופסא הובילה מיטל את לקוחות המשרד לניצחונות רבים בתיקים.

בנוסף לתחום הליטיגציה לעו”ד אמסטר ניסיון רב בייעוץ משפטי לחברות וגופים שונים בתחום דיני החברות.

עו”ד אמסטר הנה יוצאת המשרדים הגדולים במשק שם רכשה ניסיון רב ומומחיות בייצוג והגנה על גופים גדולים במשק בפני כל הערכאות השיפוטיות, לרבות בפני בית-המשפט העליון.

טרם הקמת המשרד יחד עם עו”ד דוד רן־יה ניהלה מיטל מחלקות ליטיגציה במשרדים מובילים וכעת היא מבקשת לנצל את ניסיונה הרב ואת הידע המקצועי הנרחב והמגוון שצברה משך כל שנות עבודתה בפרקטיקה משלה בה תוכל להעניק ללקוחותיה טיפול משפטי אישי ולהלחם עבורם ללא פשרות .

מיטל בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובמנהל עסקים (B.A) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, אותם סיימה בהצטיינות דיקאן.

ליצירת קשר וקביעת פגישת יעוץ:

נגישות