מאמרים

מאמרים

Generic selectors
חפש לפי ביטוי מדויק
חפש לפי כותרות
חפש בתוכן
חפש בפוסטים
חפש באתר
Filter by Categories

בעמוד זה ניתן לקרוא מאמרים אשר נכתבו על ידי עורכי הדין מובילים במשרדנו, מומחים ובעלי ניסיון פרקטי עשיר בתחומם. אנו מקווים שתמצאו בתוכן המאמרים סיוע ועניין. ניתן לפנות למשרדנו בכל שאלה ו/או הבהרה בדוא"ל: office@aradv.co.il או בטלפון 072-5406405. קריאה מהנה.

auditorium-chairs-class-256395

מכרזים לבחירת גורם מפעיל או להעברת בעלות על מוסד חינוך על ידי רשויות מקומיות והפעלת מוסדות חינוך - עו"ד דוד רן יה מרכז את הנחיות משרד החינוך ומשרד הפנים כולל קישורים להנחיות כאמור.

עיצוב-מדריך-לשיווק-המשרד

המדריך למשתתף במכרז - עו"ד דוד רן־יה: מדריך ממוקד לקריאה רציפה ונוחה למשתתפים במכרזים של המדינה, משרדי ממשלה, גופי סמך, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות ותאגידים מקומיים.

network-1020332_1920

"העם דורש צדק חברתי" - האם תובענה ייצוגית תסייע לו בקידומו - עו"ד מיטל אמסטר על התובענה הייצוגית ככלי לקידום צדק כלכלי חברתי ועל הפגמים שיש בכלי זה.

היערכות לקראת יישומו של חוזר מנכ"ל משרד הפנים 8/2016 - עו"ד דוד רן־יה על דגשים ופעולות בסיסיות שעל הרשויות המקומיות לבצע לקראת יישומו של חוזר המנכ"ל המסדיר את ההתקשרויות של הרשויות המקומיות בישראל עם בעלי מקצוע מומחים / יחסי אמון מיוחדים.

זומנתם לשימוע בפני ועדת המכרזים - עו"ד דוד רן־יה על הליך השימוע, זכויות המשתתף בשימוע וכיצד מומלץ לנהוג על מנת לעבור את הליך השימוע בהצלחה.

"פרוטקשן" - הסחיטה ממשיכה בבית הדין לעבודה - עו"ד מיטל אמסטר על תביעות בגין יחסי עובד מעביד אשר מוגשות על ידי סוחטי דמי החסות כנגד הנסחט ודברים להתמודדות עם תביעה מעין זו.

בקשה להכרה בתביעה כתובענה ייצוגית - דרכי התמודדות - עו"ד מיטל אמסטר על בקשה להכרה בתביעה כתביעה ייצוגית, הסבר על מהות הבקשה ומשמעויותיה וכן על דרכי ההתמודדות עם בקשה מעין זו.

ולפעמים ה"חגיגה" נגמרת – בית הדין לעבודה נלחם באישורי המחלה הפיקטיביים - עו"ד מיטל אמסטר על מלחמתו של בית הדין לעבודה באישורי מחלה פקטיביים בראי  סע"ש 65244-05-16 שרון נחמני נ' ידיעות אחרונות.

מכרזים לבחירת גורם מפעיל או להעברת בעלות על מוסד חינוך על ידי רשויות מקומיות והפעלת מוסדות חינוך - עו"ד דוד רן יה מרכז את הנחיות משרד החינוך ומשרד הפנים כולל קישורים להנחיות כאמור.

שיפוץ קניון או מרכז קניות: צמצום הסיכון לתביעה מצד השוכרים - עו"ד, מיטל אמסטר

[wysija_form id=”1″]

נגישות